Türk Telekom Bedava İnternet

Ücretsiz Türk Telekom’dan Haftalık 2 GB İnternet

Ücretsiz Türk Telekom’dan Haftalık 2 GB İnternet

Türk Telekom, Türkiyenin kullandığı bir altyapı abonesi olan bir Türk operatörlerinden bir tanesidir. Her geçen gün bu GSM operatörüne abone olan kişi sayısı da artıyor. Türk Telekom müşterilerinin Abonelerinin mutlu olması adına değişik kampanyalar üreten bir gsm operatörü olan Türk Telekom, hususiyet için internet konusuna gerçekçi olarak yapılmasını, son yıllarda internet kullanıcılarının sayısı oldukça artmış durumdadır.

İnsanlar ihtiyaçlarının birçok şeyini cep telefon, tablet veya bilgisayar üzerinden gerçekleştirmektedir.

Türk Telekom’un oluşturduğu internet kampanyalarından bir tanesi de Banka Kartı ya da Kredi Kartını İlk Kez Kaydedenlere Haftalık 2 GB Ücretsiz İnternet. Peki kampanyanın detayları neler? Kimler bu kampanyadan faydalanabiliyor?

Kampanyanın Detayları Neler?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişinin, banka kartı ya da kredi kartını Türk Telekom Online işlemler uygulaması üzerinden kaydetmesi gerekiyor. Türk Telekom’un Koşullarını yerine getiren kişiler, haftalık 2 GB bedava internet kazanıyor.

Kampanyadan Yararlanmak için Ne Yapılması Gerekiyor?

Yeni yılın en yeni ve en iyi kampanyası olan bankamatik kartı veya kredi kartını hatırlamalara eklemeleri halinde 2 GB internetin kullanmaya başlayacaktır. Türk Telekom kullanıcıların ilk etapta akıllı cep telefonuna online işlemler adlı uygulamayı yüklemeleri gerekmektedir. Online işlemler programına giriş yapılması halinde bankamatik kartı veya kredi kartını hatırlamalara eklemeleri halinde 2 GB internetin kullanmaya başlayacaktır. Hattınıza yüklenen 2 GB internet 1 hafta boyunca ücretsiz kullanabilecektir.

TÜRKTELEOMKampanyanın Detayları Neler?

Birçok kişi, kampanyanın detaylarını merak ediyor. Peki kampanya ile ilgili bilinmesi gerekenler neler?

  • Bu kampanya faturasız hat sahipleri için geçerli. Faturalı hat sahiplerinin bu kampanyadan yararlanması mümkün değil.
  • Kampanyadan yararlanılabilmesi için banka kartı ya da kredi kartının Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına kaydedilmesi gerekmekte.
  • Kampanya, kişilerin kredi kartı ya da banka kartını uygulamaya ilk defa kaydetmesi ile aktif hale geliyor. Yani ikinci kere kredi ya da banka kartının kaydedilmesi, kişinin bu kampanyadan yararlanmasını sağlamıyor.
  • Kampanya dahilinde verilen 2 GB ücretsiz internet, bir hafta boyunca kullanılabilir.
  • Kampanya dahilinde verilen internet hediyesi yalnızca yurt içinde geçerli.
  • Kampanyadan elde edilen internetin 3. Kişilerle paylaşılması olanaklı değil.
  • Türk Telekom, kampanyayı değiştirme, durdurma veya iptal etme hakkına sahip.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu