Turkcell Bedava İnternet

Turkcell 4.5 G Süper Paket

Turkcell 4.5 G Süper Paket

Turkcell bedava internet ile çeşitleri kampanyalar ile müşterilerine özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. 2 hafta boyunca sadece 4.5 G yönünde geçerli olan 1 GB hediye fırsatını kaçırmayın. Hediye internet paketi ile aynı GB üzerinden daha hızlı internet kullanma fırsatınız olacak. Sunulan internet kampanyası için sizden istenen herhangi bir ücret de yok. Direkt olarak ücretsiz şekilde 30 Nisan 2021 tarihine kadar Turkcel kampanyası ile avantaj elde etmeniz mümkün. Sunulan bu fırsatları kaçırmadan, avantajları hemen elde edebilirsiniz.

Turkcel kampanyası ile 4.5 G Süper Paket Detayları

İnternet kampanyasından faydalanmanız için son üç aydır SIM kart uyumlu, cihazı 4.5 G uyumlu ve 4.5 G uyumlu olup 3 G üzerinden kullanım yapan bireysel ses müşterilerinin tamamının yararlanmasında herhangi bir sakınca yoktur. Bu kapsamında dışında kalan müşterilere özel Turkcel kampanyası ise 50.000 sınırı olan kampanyadan yararlanma hakları olacaktır.

Kampanya katılım dijital operatör uygulamasındaki hediye havuzu ekranlarından sağlanacaktır. Ücretlendirme periyodu faturasız şekilde müşteriler için 100 KB olacak, faturalı olan müşteriler için ise 1 KB olacak. Paket operatör kullanıcıların kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirme olacaktır.

Turkcell kampanyası internet kullanımı için telefon ayarlarından mutlaka 4.5 G’nin açılması gerekiyor. Hediye aktifken şartlar sağlanması halinde, tüm internet kullanımları bu paket üzerinden düşecektir. Paket faydası erişim noktası tethering olduğunda, bu kullanımlarda geçerli olmayacaktır. Tüm bunları göz önünde bulundurarak internet kampanyasından hemen faydalanabilirsiniz.

Turkcell 4.5 G Süper Paket Kampanyasından Nasıl Faydalanırım?

Dijital operatör uygulamasında hediye havuzu ekranlarından ya da 4.5 G HEDİYE yazıp 2200’a göndererek direkt olarak katılım sağlayabilirsiniz. Hemen katılım sağlamak için sunulan bu şartı yerine getirmeniz avantajlı olacaktır. 4.5 G Süper Paket kampanyasından faydalanmanız için Sim kart 4.5G uyumlu, cihazın ise 4.5 G uyumlu olmasına gerekiyor. Bu şartları sağlayan kişilerin Turkcell 4.5 G Süper paket hizmetinden hemen faydalanmış olacaktır. Bunları değerlendirmeniz halinde, sorunsuz bir şeklide hizmetten faydalanacaksınız. Hem güvenli hem de hızlı bir şekilde kampanya tanımlanacak ve internet kullanımınız kampanyalı – avantajlı hale gelecektir.

Turkcel kampanyası ile Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell tarafından oluşturulan çok sayıda bedava internet kampanyaları var. Şartları sağlayan kişiler için günlük bedava internet, haftalık bedava internet gibi seçenekler sunuluyor. Bunları değerlendirmeniz durumunda hemen siz de avantajlı bir şekilde kampanyadan faydalanmış olacaksınız. Güvenli ve hızlı internet paketi için sunulacak olan seçenekleri değerlendirip, hizmetten hemen faydalanabilirsiniz. İnternet kampanyalarını kaçırmayın.

Turkcell bedava internet almak için şartları sağlamak yeterlidir. Talep sunmanız gerektiği durumlarda Turkcell uygulaması üzerinden hemen bedava internet için gerekeni yapabilirsiniz. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde bedava internet telefona tanımlanacak ve şartlar kapsamında kullanmanız mümkün olacaktır.

Anında Turkcell bedava internet fırsatını değerlendirmek için şartları sağlayabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu