Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom  mobil ödeme ile pubg kampanyası

Türk Telekom mobil ödeme ile pubg kampanyası kaçmaz. Ara tatile özel olarak sunulan kampanyada tek seferde yapacağınız 120 TL ve üzerinde olan PUBG mobil harcamanız kapsamında 5 TL indirim fırsatını yakalayın. Hattınızın mobil ödeme kullanımına açık olmaması durumunda, ilk olarak mobil ödemeye açarak ardından şartlara uygun şekilde mobil ödeme işlemlerinin gerçekleşmesi gerekiyor. Ardından hemen kampanya telefonunuza tanımlanacaktır. Türk Telekom mobil ödeme ile pubg kampanyası kapsamında avantaj elde etmiş olacaksınız.

Türk Telekom Mobil Ödeme ile PUPB Mobil Kampanyası

Kampanyaya nasıl katılacaksınız? Mobil ödeme şartı olan bir kampanya olduğundan, ilk olarak mobil ödeme için hattınızı açın. Mobil kullanıma kapalı olan telefonlarda yapılması gereken Mobil ödeme kayıt yazılarak 5555’e göndermek. Kısa mesaj ile yapılacak olan bu talebin ardından telefon hemen mobil ödemeye açılacaktır. Ardından sorun yaşamadan mobil ödemenizi yapabilir, hemen kampanyadan faydalanabilirsiniz. Türk Telekom mobil ödeme ile Pubg mobile’da 120 TL harcamaya 5 TL hediye fırsatını kaçırmayın. Türk Telekom kullanıcılarına özel fırsat sizlere en iyi şekilde sunuluyor.

Türk Telekom Mobil Ödeme ile PUBG Mobile’da 120 TL Harcamaya Özel 5 TL Hediye Kampanya Detayları…

Peki, kampanya detayları neler? Hediyeden nasıl faydalanacaksınız? Bunun için mobil ödeme ile ödeme yapmanız gerekmesinin yanı sıra, en az 120 TL’lik bir ödeme yapmanız gerekiyor. 120 TL’ye özel hediye kampanya fırsatı yakalayacaksınız. Bunu göz önünde bulundurup ödeme işlemlerinizde minimum sınırın üstüne çıkarak ödeme yapın. Sorun yaşamadan hemen bu hizmetten faydalanın.

  • Kampanya 20.02.2021 ile 15.04.2021 arasında geçerli olacaktır. Kampanya sadece web sitesi üzerinden Türk Telekom mobil ödeme ile yapılacak olan satın alma işlemleri için geçerlidir.
  • Kampanya tek seferde 120 TL ve üstünde yapılacak olan alımlar için geçerlidir.
  • Kampanya indirimi kapsamında ise kampanya döneminde içinde ilk harcamanız geçerli olacaktır.
  • Kampanyadan kazılacak olan indirim faturalı hatlarda direkt olarak fatura döneminde, fatura yansıtılır. Faturasız hatlar için kampanya dönemi içinde kullanıcının hesabına yansıtılacaktır.
  • Kampanyada kazanılan indirimden faydalanarak, Türk Telekom mobil ödeme ile satın alınan ürünlerde iade edilse bile kampanyadan faydalanmış olacaksınız.
  • Türk Telekom kampanyayı durdurma hakkını da saklı tutacaktır.

Verilen şartlar kapsamında sorunsuz bir şekilde kampanyadan faydalanabilirsiniz. Şartların sağlanması durumunda, mobil ödeme ile size sunulan bu fırsattan faydalanmış olacaksınız. Avantajlı bir şeklide sunulan bu hizmeti değerlendirin.

Türk Telekom Diğer Kampanyalar

Verilen kampanyaların yanı sıra mobil ödeme ile elde edeceğiniz pek çok fırsat olacak. PubG dışında, farklı fırsatlar da mobil ödemeleriniz ile sizlere sunuluyor. Hemen değerlendirmeniz halinde, sorunsuz bir şekilde fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Kampanyaları değerlendirmek için resmi internet sitesinde sunulan detayları inceleyebilirsiniz. Ardından sizin de katılabileceğiniz pek çok kampanya olduğunu da göreceksiniz. Hem avantajlı hem de fırsatlarla dolu Türk Telekom, müşterilerini memnun etmek üzere çok sayıda seçenek oluşturuyor. Sizler için son derece avantajlı olacak bu seçenekleri değerlendirerek, Türk Telekom kampanyaları ile internet, konuşma ya da indirim kazanın.

Avantajlı indirimleri kaçırmamak için şartları sağlayarak fırsatları değerlendirin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu