Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Kampanyaları

Türk Telekom Online İndirim Kampanyası

Türk Telekom kampanyaları, online a özel şekilde oluşturulmuştur. Çok sayıda kampanyası ile müşterilerini sevindirmeye devam eden Türk Telekom, sunduğu farklı fırsatlar ile sizlere ayrıcalık tanıyor. Süper Fırsatlar Türk Telekomda! Online’a özel ilk 3 ay indirimler ile son derece avantajlı olacaksınız. Peki, nasıl? Türk Telekom kampanyaları online başvuru ile yeni hat aktivasyonu ve numara taşıma yaparsanız, size özel ilk 3 ay indirim uygulanıyor. Bu fırsatı kaçırmamak için alacağınız hat ya da numara taşıma işlemleri için direkt olarak online sistem üzerinden hareket etmeniz gerekiyor.

Türk Telekom Online Hat Alma

Türk Telekom hat almanın tam zamanı. Sizlere sunulan farklı tarifelerde, en avantajlı fırsatlar sunuluyor. Bu sayede alacağınız hatta Türk Telekom kampanyaları ile avantaj elde etmiş oluyorsunuz. Bunu değerlendirip hemen sunulan fırsatlardan faydalanın. Online başvuru ile yeni hattınızı alın. İlk 3 ay indirim fırsatını yakalayın.

1.000 dakika 250 SMS 3 GB İnternet: Bu tarife sizin için ilk 3 ay boyunca 33 TL yerine 29 TL. İlk üç ayın ardından normal ödeme tutarına geçeceksiniz. Sunulan 3 aylık indirimi kaçırmamak için hat alma işleminizi direkt olarak online sistemden yapabilirsiniz.

1.000 dakika 250 SMS ve 6  GB internete sahip olan tarifeye geçmek için numara taşıma ya da yeni hat alma işlemi yapmanızın ardından ilk üç ay sadece 32 TL ödeyeceksiniz. Sonrasında ki ödemeleriniz 37 TL’den olacak.

1000 dakika ve 25 SMS + 10 GB internet için Türk Telekom kampanyaları arasında 3 aylık ödemenin sadece 38 TL olduğunu göreceksiniz.  Sonrasındaki aylarda ise ödemeniz 44 TL olacak. Sunulan bu 3 aylık indirimi kaçırmayın.

1000 dakika, 250 SMS ve 15 GB internet için, direkt olarak 47 TL’lik 3 aylık ödeme olacak. Sonrasındaki 9 ayda ödemeniz 55 TL’dir. Bu fırsatı kaçırmamak için numara taşıma ya da yeni hat alma işlemlerinin direkt olarak online sistem üzerinden yapılması yeterli olacaktır. Avantajlı olan bu fırsatı kaçırmayın.

1500 dakika, 250 SMS ve 25 GB internet için 65 TL yerine ilk 3 ay 55 TL ödeyeceksiniz. Avantajlı olan bu kampanya sayesinde, son derece indirim yakalamış olacaksınız. İlk 3 ay için sunulan bu indirim fırsatını kaçırmayın. Hemen siz de değerlendirmenizi yaparak numara ya da yeni hat için işleminizi online yapın.

Türk Telekom Online Numara Taşıma

Numara taşıma işleminizi yapmak için Türk Telekom resmi internet sitesi üzerinden numara taşıma butonunu kullanın. Açılan sayfada sizden istenen bilgiler olacak. Bu bilgiler iletişim numarası, isim, soy isim, doğum tarihi gibi bilgilerdir. Bu bilgilerin tamamlanmasından sonra onay vermeniz halinde, en kısa süre içinde Türk Telekom numara taşıma kapsamında yetkili olan personeller arayacaktır. Onlara sunduğunuz bilgiler akabinde işlemleriniz yapılacaktır. Ardından hattınızın adresinize ulaştırılması ile direkt olarak numara taşıma işleminden sonra yeni hattınızı kullanmanız sağlanacaktır.

Türk Telekom Diğer Kampanyalar

Numara taşıma ya da direkt olarak yeni hat alma işlemlerinde zaman zaman sunulan bedava internet kampanyaları da var. Siz de hemen o kampanyaları da değerlendirip, şartları sağlamanız halinde bedava internet fırsatından faydalanabilirsiniz. Bedava internet kullanmak için Türk Telekom hediye internet kapsamında sunulan hediyeleri değerlendirin. Hemen internet fırsatını değerlendirip, avantajlı bir şekilde hizmetten faydalanabilirsiniz. Güvenli, hızlı ve sorunsuz internet kullanımı size verilen bedava internetler ile olacak. Fırsatı kaçırmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu