Türk Telekom Bedava İnternet

Turk Telekom Faturasız Hatlara Bedava İnternet  Nasıl Yapılır?

Turk Telekom Faturasız Hatlara Bedava İnternet  Nasıl Yapılır?

Turk Telekom faturası hatlara bedava internet nasıl yapılır başlıklı yazımızda Turk Telekom kullanıcıları için bedava internet kampanyasından söz etmeye çalışacağız.

Türk Telekom müşterisi olanlar için sevindirici olan bu haberi sizinle paylaşmaya çalışacağız.

İnternet günümüzün vazgeçilmez nimetlerinden birisidir.

Eğitimden, alışverişe, sosyal hayattan iş hayatına kadar pek çok işimizi internet üzerinden kolayca hallederiz.

İnternet sayesinde hayatımız pek çok açıdan kolaylaşmaktadır. İnternet kullanımı için belli bir bedel ödemek zorundayız.

Günümüz koşullarından interneti ucuza getirmek adına operatörlerin zaman zaman yapmış oldukları kampanyalardan yararlanarak internet kullanımını daha ucuza getirebiliriz.

Faturasız Hatlar İçin Yapılması Gerekenler

Bedava internet fırsatı da bunlardan birisi. Türk Telekom kullanıcıları  bedava internet fırsatı olarak 30 gün geçerli olmak üzere bu fırsattan Telekom kullanan kişiler yararlanabilmektedir.

Faturasız hat sahibi olan kişiler 1 gb internet paketini 30 gün süre zarfından kullanabilirler. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümünden MOR HEDİYE yazarak 4545’e gönderdiğiniz takdirde 25 TL üstü ödeme yapan kişiler 30 gün kullanmak üzere 1 gb  bedava internet fırsatından yararlanabilirler.

Türk Telekom Faturalı Hat Sahiplerine Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom faturalı hat sahiplerine bedava internet kampanyası da Türk Telekom’u faturalı olarak kullanan hat sahiplerine özel olarak verilen bir hizmettir.

Bedava internet sahibi olmak isteyen Türk Telekom faturalı hat sahipleri 3 ay boyunca bu fırsattan yararlanabilecektir.

Türk Telekom dene kampanyası adı altından sunulan bedava internet fırsatı olarak faturalı hat sahipleri 10 gb  kadar bedava internet fırsatından yararlanabilecektir.

Faturalı hat sahiplerine özel olan internet paketine sahip olabilmek için Türk Telekom faturalı hat sahibi olmanız yeterlidir. Faturalı hatta geçerek bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Faturalı hat sahipleri telefonlarının mesaj bölümüne girerek GEL DENE yazarak 5555’e mesajı ilettikleri takdirde 10 gb fırsatından yararlanabilecektir.

İnternet yüklendikten sonra 30 gün süre içinde interneti kullanma hakkına sahip olabilecek olan Türk Telekom faturalı hat sahipleri sahip oldukları bedava internetlerini 1 ay içinde kullanmaları gerekmektedir.

1 ay dolduktan sonra kalan internet hakları otomatik olarak silinecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu