Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom BTK Kampanyası

Türk Telekom BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom kampanyaları devam ediyor. Türkiye’de yazılımcı yetiştirmeye destek olmak amacı ile BTK akademi hediye kampanyası oluşturulmuştur. BTK akademi eğitim portallına yönelik kullanımlar için aylık olarak 6 GB cepten internet hediye ediliyor. Bu sayede Türk Telekom hem gençlerin hem de teknolojiyi ve bilgisayarı seven gençlerin yanında oluyor. Türk Telekom BTK akademi hediye internet kampanyası ile siz de hemen akademi eğitim portalları’nda kullanacağınız hediye internetten faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom BTK Akademi Hediye İnternet Kampanya Detayları

BTK akademi, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun bilimsel, teknolojik ve sürekli kendini yenileyen eğitim anlayışı ile oluşturulmuştur. Online eğitim sertifika programları ile Teknoloji dünyasının güncel bilgisini halka aktarmayı amaçlayan bir eğitim merkezi olarak bilinir. Bilginin adresi sloganı ile yola çıkan BTK akdemi, özellikle bilgi teknolojileri alanında yaptığı dijital eğitim portallı ile tüm vatandaşlara ulaşarak aslında daha geniş bir kitleye yayılmayı hedefliyor. Bu bağlamda Türk Telekom işbirliği ile Türk Telekom BTK akademi hediye internet kampanyası oluşturulmuştur. Kampanyadan faydalanarak siz de size özel sunulan internet hediyesini en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Kampanya Katılımı

Peki, söz edilen kampanyaya katılımınız nasıl olacak? Bunun için yapmanız gereken çok basit. Hemen BTBK Akademi yazarak 5555’e gönderin. Dilerseniz müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ya da Türk Telekom online işlemler üzerinden de hemen kampanyadan faydalanmak için gerekeni yapabilirsiniz. Kampanyaya katılımınızın ardından hemen bilgilendirme yapılacaktır. Bu bilgilendirme kapsamında sunulacak olan süre ve diğer detaylar da verilir. Türk Telekom kampanyaları ile siz de avantajlı şeklide internet kullanımına devam edebilirsiniz. Keyifli ve avantajlı bir kampanya sizlere en iyi şeklide ulaştırılıyor olacaktır. Değerlendirip bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom BTK Kampanyası İptali

Kampanyayı iptal etmek istemeniz durumunda da yapmanız gereken yine çok basit olacaktır. İPTAL BTK Akademi yazmanız yeterlidir. Hemen ardından 5555’e gönderin. İptal edilmiş olduğuna dair SMS ile bilgilendirme alacaksınız. Dilerseniz iptal işlemi için de müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal etmeyi deneyebilirsiniz. Hemen iptal işlemlerinin gerçekleşmesi sağlanacak avantajlı bir şekilde hizmetten kampanyadan çekilmiş olacaksınız.

Türk Telekom BTK Kampanya Geçerlilik Detayları

Kampanya 31.12.2021 tarihine kadar geçerli olan bir kampanyadır. Türk Telekom kampanyası dahilinde olan bu kampanyada data hatları hariç, tüm faturalı faturasız abonelerin katılabileceği şekilde kampanya oluşturulmuştur. Kampanyadan faydalanmak için belirtilen şekilde abonelik işleminin gerçekleşmesi yeterlidir.

  • Kampanyaya kayıt olan faturalı abonelere, kampanya kapsamında BTK akademi eğitim portallı kullanımlarında her fatura dönemi geçerli olacak şeklide aylık yurt içi 6 GB internet mobil internet olarak ücretsiz şekilde sunulacaktır.
  • Kampanya SMS kanalı ile kayıt olmanız için uygundur. 5555’e SMS atabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında ücretsiz olan avantajdan bir fatura dönemi içinde yalnızca bir kere faydalanma hakkınız olacak.
  • Geçerlilik süresi bir fatura dönemi olarak belirlenmiştir.

Sunulan kampanyadan faydalanarak ve diğer Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile telefonunuzda avantajlı şekilde internet kullanabilirsiniz. İnternet kampanyalarında istenen koşulları sağlamanız yeterli olacaktır. Hemen siz de Türk Telekom’a gelerek operatör kullanıcılarına özel hediyelerden faydalanın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu