Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom, sunduğu çeşitli avantajlara sahip bedava internet kampanyalarıyla operatör kullanıcılarını yüzünü güldürüyor.

Tüm dünyanın parmaklarınız ucunda olduğu internet dünyasında, bağlantınız kopmasın diye binlerce GB hediye!

Türk Telekom’un eşsiz dünyasında sizlere sunulan  Türk Telekom bedava internet kampanyalarını sizler için düzenledik.

Ramazan Kampanyası

Ramazanda iftardan sonra konuşmak ve internete girmek bedava! 10GB internet, her yöne 500 dakika veya Türk Telekomlularla ücretsiz konuşma fırsatlarından birini seçerek Ramazan’ı gönlünüzce yaşayabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey, Yepyeni, Prime ve Selfy tarifelerinden birine geçmeniz gerekmektedir. Bu tarifelerden birine sahipseniz RAMAZAN 2021 yazıp 5555’ e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Anında hattınıza tanımlanacak 10GB interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom’un Mobil Dünyası Kazandırıyor!

Türk Telekom internet paketleri mobil ödeme ile ilk defa 10 TL ve üzeri alışveriş yapanlara, haftalık 2 GB internet paketi kazandırıyor.

Hattınızı mobil ödemeye açmak için MOBİLODEME KAYIT yazarak 5555’e gönderebilirsiniz.

Bu kampanya 03.05.2021-01.06.2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Hediye internet hakkından yararlanmak için Türk Telekom Mobil Ödeme ile tek seferde ve ilk ödemenizde www.midasbuy.com sayfasından harcama yapmanız gerekmektedir.

Faturalı Olanlara 30 GB Hediye

Türk Telekom bedava internet, kampanyalarından en cazipleri arasında yer alan bu kampanya ile faturasız hattınızı, faturalıya taşımanız halinde 30 gün geçerli 30 GB internet hediye imkânı sunmaktadır.

Kampanya 06.05.2021-31.5.2021 tarihleri arasında geçerlidir.

BTK Akademi ile Hediye İnternet

BTK Akademi’nin online eğitim portalında kullanılması için 6 GB internet hediye.

Bu kampanyadan yararlanmak için BTK Akademi yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz.

BTK, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulumunun hazırladığı online eğitim sertifika programlarıyla Teknoloji dünyasının güncel bilgisini ulaşmak isteyen herkese aktarmayı planlayan bir eğitim sistemidir.

Kampanya 19.5.2021-31.12.2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan tüm faturalı ve faturasız aboneler yararlanabilmektedir.

Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan haklar iptal olacak, bir sonraki döneme aktarılmayacaktır.

Sim Kartını Değiştiren Kazanıyor!

Hattınız 4.5G’ye taşıyan operatör kullanıcıları, 30 gün boyunca kullanabilecekleri 30GB hediye internet kazanıyor.

Hat değişikliği yaptıktan sonra 4.5G 30GB yazıp 5555’e gönderin internet hakkınız anında tanımlansın. Türk Telekom hediye internet fırsatlarını kazanmak işte bu kadar kolay!

EBA Erişim Desteği

Milli Eğitim Bakanlığı’nın uzaktan eğitime sürecin destek olmak için oluştuğunu EBA sistemine destek amaçlı 8 GB hediye.

Bu kampanya kapsamında eba.gov.tr mobil uygulamasında kullanılması için her ay 8 GB ücretsiz internet hakkı sunulacaktır.

Öğrenim süresince kullandığınız hakları ve kalan kullanımı görmek KALAN yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Faturasız hatlar ise bunu KALAN EBA yazıp 5555’e göndererek öğrenebilir.

Kalan kullanım hakları bir sonraki aya devretmez. Her ay aktif kullanım için hattınıza 8 GB yüklenir.

Hayat Eve Sığar Uygulaması için İnternet Gerekmez

 Türk Telekom bedava internet 2021 yılında harca harca bitmez! Kontrollü Sosyal Hayat’a geçiş yapabilmek için T.C Sağlık Bakanlığı tarafından sunulan, Hayat Eve Sığar mobil uygulamasından artık tüm mobil müşterilerimiz ücretsiz olarak faydalanabilir.

Kampanya 19.02.2021 tarihi itibariyle Faturalı/Faturasız tarifelerde bulunan tüm müşterilerimiz için otomatik olarak yararlanabilecektir.

Türk Telekom İle Yaay ve BİP Ücretsiz!

Telefonunuza Yaay ve BİP uygulamalarını Appstore ve Google Play’den indirerek kullanıma başlayabilirsiniz. Kullanım sürecinde bu uygulamalardan ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz.

Kampanya için kayıt olunmasına gerek yoktur. Mobil internet ağınız üzerinden Yaay ve BİP uygulamalarına girdiğinizde otomatik olarak ücretsiz kullanıma tabii olacaksınız.

Kampanyadan 31.5.2021 tarihinde kadar Türk Telekom faturalı veya faturasız tarifelere sahip operatör kullanıcıları faydalanabilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu