Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom operatörü kullanıcıları için her zaman bir kolaylık sunuyor. Bunlardan biri de bedava internet kampanyalarıdır. Hem faturalı hem de faturasız hatlar için kullanıcılarına bedava internet kampanyaları bulunmaktadır. 2021 Türk Telekom bedava internet kampanyaları nelerdir, bunlara nasıl ulaşabilirsiniz, bedava internet sahibi olmanın şartları nelerdir sorularına bu yazımızda cevap vereceğiz.

Türk Telekom’un kullanıcıları için sunduğu bedava internet kampanyalarından yararlanmak için öncelikle hattın uygun olması gerekir. İşte operatörün sizler için derlediğimiz bedava internet kampanyaları:

1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bu kampanyanın amacı sevdiğiniz kişiye internet hediye ettiğinizde sizi de kazandırmaktır. Sevdiğinize 1 ya da 4 GB gönderdiğinizde siz de aynı miktarda internete sahip olabilirsiniz.

Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken HEDIYE yazıp göndereceğiniz kişinin numarası ve ne kadar göndereceğinizi birer karakter boşluk ile yazmanızdır. Ardından 9433’e göndererek hem sevdiklerinizi sevindirebilir hem de bedava internetin keyfini sürebilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet kampanyalarıHediye İnternet İstemek İçin

İnternetiniz bitmek üzere ise ve ne yapsam diye düşünüyorsanız bu kampanya size göre! Yapmanız gereken ISTE yazıp telefon numarasını ve ihtiyaç duyduğunuz internet miktarını birer karakter boşluk ile yazarak 9433’e sms atabilirsiniz. Hediye  internet karşılığında hattınıza 2 gün içerisinde internetiniz tanımlanacaktır.

Sil Süpür Kampanyası

Her operatörün haftanın belli bir gününde kullanıcılarına yaptığı jestler Türk Telekom operatöründe de mevcut. Türk Telekom faturalı ya da faturasız hat fark etmeden bu uygulamadan faydalanabilirsiniz. Sadece internet değil aynı zamanda sms, dakika gibi birbirinden farklı hediyelere de sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken bu uygulamayı indirmek ve silip süpürmeye başlamak. Uygulama, kullanıcıları için her perşembe bir hak vermektedir.

500 MB İnternet Kazanma Fırsatı

Türk Telekom’un kullanıcılarına sağladığı hediye internet kampanyalarından biri de mms karşılığında verdiği internettir. Gün içerisinde atılan 3 mms karşılığında hattınıza 500 MB tanımlanır. Bu mms ücreti ise her biri için 1.25 krş olarak belirlenmiştir.

4.5G’li Ol, 30 GB İnterneti Kap

Türk Telekom’un kullanıcılarına sunduğu ilgi çekici kampanyalardan biridir. Hattını ücretsiz olarak 4.5G ile değiştiren kullanıcılar bir ay boyunca 30 GB internet kazanmaktadır. Yapmanız gereken size en yakın Türk Telekom bayisine gitmek ve talimatları uygulamak.

E-Faturalı Ol Anında İnternet Kazan

Operatörün sadece faturalı olan kullanıcıları için sunduğu hizmetlerden biri. Faturasının gönderilmesi için sms ya da mail adresine teminatta bulunan faturalı hat sahipleri 1 GB internet kazanıyor. Bunun için yapmanız gereken de 1 GB yazıp ardından mail adresinizi yazarak 3008’e göndermek olmalı. Her kullanıcı için bir defalık kullanım şansı bulunmaktadır.

Mor Hediye Kampanyası

Bu kampanya Türk Telekom operatörüne ait faturasız hatlar içindir. 1 aylık süreç için 1 GB internet hediyesine sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken ise MOR HEDİYE yazıp 4545’e göndermek. Artık bundan sonra  1 GB hediye internetinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. 25 lira ve üzeri yapacağınız yüklemede 1 GB kazanmanız da mümkün.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu