Türk Telekom Bedava İnternet

İstanbulkart ile 10 TL İndirim!

İstanbulkart Bakiye Yüklemene 10 TL İndirim!

Türk Telekom indirimleri, operatör kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. İstanbulkart bakiye yüklemesi için indirim tanımlanmıştır. Türk Telekom mobil ödeme ile İst. kart’a yükleme yaptığınızda anında indirim kazanacaksınız. Sizin için son derece avantajlı olacak bu indirim Türk Telekom operatörü kullanmanız halinde sizlere sunuluyor. Türk Telekom İstanbulkart kampanyası ile sizlere sunulan 10 TL indirimi kaçırmayın. Kampanya detayları verilmiştir. Detayları inceleyerek hemen siz de bu alanda indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

İstanbulkart Bakiye Yüklemene İndirim!

Mobil ödeme ile alacağınız 10 TL indirim için 20 TL ve üstünde ödeme yapmanız gerekiyor. Bu şartı sağlamanız durumunda Türk Telekom kampanyası kapsamında indirimden faydalanmış olacaksınız. Kampanya indiriminin sadece yapılacak olan ilk yükleme işlemi için olacağını bilmelisiniz. 20 TL ve üzerinde olan yüklemeleriniz için direkt olarak fırsattan faydalanmanız da söz konusu olacaktır. Değerlendirip hemen bu alanda avantajlı bir şekilde yüklemenizi yapmanız öneriliyor.

İstanbulkart Mobil Yükleme Nasıl Yapılır?

Peki, avantajdan faydalanmak için mobil yüklemeyi nasıl yapacaksınız? Mobil yükleme işlemi için yapmanız gereken ilk olarak kart’ınızın 16 haneli kart numarasını bilmek. Bu numarayı SMS bölümüne girip mesaj kısmına yazın. Ardından boşluk bırakıp yüklemek istediğiniz tutarı yazın. Sonrasında 2920’y SMS olarak atın. İlk aşamayı tamamlamış olacaksınız. Türk Telekom İstanbulkart mobil yükleme SMS’ini attıktan sonra size bir onay mesajı gelecek. Yükleme işleminizden emin olmanız durumunda son kontrolleri yaparak mesajı EVET yazarak yanıtlayabilirsiniz.

Telefonunuzda NFC yani temassız okuyucu özelliği olması durumunda; hemen telefonun arkasına okutarak da yüklemenizi tamamlayabilirsiniz. Eğer okuyucu yoksa, otobüslerdeki ödeme cihazlarına ilk geçiş işleminde otomatik işleminizin tamamlanması sağlanacaktır. Biletmatik ya da akıllık duraklardaki talimat noktalarına dokundurarak da direkt olarak işlemin tamamlanması sağlanabilir.

Türk Telekom Hattını Mobil Ödemeye Açmak

İlk olarak hattın mobil ödemeye kapalı olması durumunda önce açarak, ondan sonra mobil ödeme ile sunulan bu fırsattan faydalanabilirsiniz. Türk Telekom mobil ödeme için yapmanız gereken, hattın mobil ödeme kullanımına kapalı olması durumunda Mobilodemekayıt yazılarak 5555’ gönderilmesidir. Bu ilk aşamanız olacaktır. Kısa mesaj atarak kolayca hattın ödemeye açılmasını sağlayabilirsiniz. Sonrasında İstanbulkart’a telefondan yükleme yaparak sunulan 10 TL indirimi alabilirsiniz.

Türk Telekom Fırsatları

Sunulan fırsatlar İstanbulkart yüklemeleri ile sınırlı kalmıyor. Dilediğiniz gibi ödemeleri gerçekleştirmek açısından yapmanız gereken, kampanyaları takip etmek. Mobil ödeme dışında, faturalı hatta geçme kampanyaları ya da cihaz kampanyaları gibi pek çok fırsat var. Sizden istenen bu kampanyaları takip ederek uygun zaman dilimi içinde şartları sağlayarak hizmetten faydalanmak. Bu şekilde hem hızlı hem de güvenli bir şekilde avantajları değerlendirmiş olacaksınız. Türk Telekom kampanyası kapsamında olan kampanyaları değerlendirip siz de hemen fırsatları yakalayın. En avantajlı şekilde ödeme yapmak en avantajlı şekilde fırsatlardan faydalanmak mümkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu