Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom dan bedava internet paketleri

Türk Telekom’un Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom bedava İnternet çağında yaşadığımız için, günümüzde her anımızda internet bize türlü türlü fırsatlar sunuyor ve kolaylıklar sağlıyor. İhtiyacımız olan her işlemi cep telefonumuzdan da zaman kaybı yaşamadan internet sayesinde karşılayabiliyoruz. Evimizdeki sabit interneti kullanamadığımız zamanlarda, dışarıda olduğumuzda vs. mobil internet yardımımıza koşuyor. Fakat bazı durumlarda tarifimizdeki internet bitmiş oluyor veya hiç paketimiz olmamış oluyor. İşte tam da bu durumlarda bedava internet bir güneş gibi parlıyor ve bizi zor durumda bırakmıyor. Peki nedir bu bedava internet? Gelin birlikte bakalım ve hakkında diğer maddeleri de öğrenelim.

1)Haydi şimdi siz de 4.5G’ye geçin, 30 gün geçerli 30GB hediye internet kazanın.

Hemen siz de en yakın Türk Telekom bayilerine gidip, 4.5G’ye uyumlu olan sim kartınızı ücretsiz alarak kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanyanın Kapsamı ve Geçerlilik Detayları​ Aşağıdaki Gibidir

Kampanyada bireysel faturalı müşterilere özel 30 gün geçerli 30GB hediye cepten internet sunulmaktadır.

Kampanyaya, sim kartını 4.5G uyumlu sim kart ile 16.07.2019 tarihinden sonra değiştiren müşteriler kaydolabilir.

Bu kampanya kapsamında sunulan internet kullanım hakkının geçerlilik süresi içerisinde bitirilmediği takdirde bir sonraki döneme devretmez, silinir.

Kullanıcılar kampanyaya sadece 1 kez katılabilir.

Kampanyada müşterilere sunulan yurt içi kullanım hakkı başka bir hatta transfer edilemez.

Kullanıcılar kampanyaya kaydolarak yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş olurlar. Müşteriler, BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmaya gerek kalmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları takdirde herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili gerekli şeyler seçilerek, kapsama alanlarında 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlayacaklar. Bunun yakında ayrıca müşteriler eğer isterlerse servisi iptal edebileceklerdir.

Türk Telekom’un bu kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapanlar, hattın iptal edilmesine sebebiyet verenler, numarasını diğer operatörlere taşıyanlar ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapanlar maalesef ki kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir.

2) diğer internet kazandıran kampanya ise; “Halkbank 50 TL Yükleme Kampanyası”dır.

Halkbank’tan yükleme yapan kullanıcılar bol bol internet kazanıyor.

 3) Sıradaki kampanya; “Selfy’nin Fırsat Paketlerine Özel Sil Süpür Kampanyası”

Türk Telekom Selfy’nin Fırsat Paketlerini Yükleyen müşterilere Sil Süpür’den garanti internet hediye.

4)Sil Süpür Kampanyası: Her hafta Türk Telekom’dan size özel olan hediyeleri Sil Süpür’den kazanın. Sil Süpür uygulamasını andorid ve ios uygulama indirme yerlerinden indirip giriş yapın ve özel hediyeleri kaçırmayın.

Türk Telekom’un bedava internet kampanyalarına ilk başta yukarıdaki kampanyaları sıralayabiliriz.

Türk Telekom bedava internet Kampanyasına Katılabilecek Kişiler Kimlerdir?

Bedava internet kampanyalarına katılım sağlayabilme hakkı olan kişileri özetle Türk Telekom kullanıcıları diyebiliriz. Faturalı ve faturasız hat kullanımı ayırmaksızın siz de Türk Telekom müşterisiyseniz bu kampanyalardan yararlanmayı deneyin.

Türk Telekom mobil müşterilerine özel olan avantajlı kampanyaları kaçırmayın…

Türk Telekom Mobil müşterilerine özel faturalı, faturasız ve faturasızdan faturalıya geçiş  gibi kampanyaların sunulduğu fırsatlardan siz de yararlanmayı deneyin. Türk Telekom kampanyalarına dahil olduğunuzda; ek internet, hediye paketler, Türk Telekom servislerine özgü ücretsiz üyelik, birçok indirim ve cihaz gibi çeşitli ürün veya hizmetlerden tüm kullanıcılar faydalanabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu