Vodafone Bedava İnternet

2021 Vodafone Bedava İnternet paketleri

 Vodafone Bedava İnternet

Özellikle gençlerin gözdesi olan bedava internet aslında herkesin her zaman aradığı bir şeydir.

Neredeyse internetsiz adım atmadığımız bu çağda, söz konusu bedava internet olunca genç yaşlı herkesin dikkatini çekmektedir.

İş konusunda, eğitim konusunda, sağlık konusunda, sosyal hayat konusunda yani aslında aklımıza gelebilecek her yerde konuda internet başat rol oynamakta.

Günümüzde durum böyle olunca haliyle arama motorlarında “bedava internet” aramalarına rastlanmaktadır. Operatörler de hem daha çok müşteri sahibi olmak hem de sahip olduğu müşterileri elde tutmak adına çeşitli kampanyalar başlatmaktalar. Bu sayede hem yeni müşteriler kazanıp, hem var olan müşterilerini mutlu etmiş oluyorlar.

Çok sevilen operatörlerden biri olan ve çok sayıda müşteriye sahip olan Vodafone da, sık sık bedava internet kampanyaları yapmaktadır. Yanımda uygulamasında bulunan “hediye çarkı” kısmında, arkadaşını Vodafone’a davet ettiğinde, cep telefonunuzun sms kısmından ve daha birçok şekilde kazanabileceğiniz bedava internetler sizi bekliyor.

Bedava İnternet Şartları

Vodafone müşterisi olmanız, hattınızı Vodafone’a taşımanız ve arkadaşınızı Vodafone’a davet ettiğiniz ve daha nicesi… taktirde bedava internete sahip olabilirsiniz.

Bedava İnternetin Avantajları

Aslında bu noktada uzun uzun ve detaylı bir şeyler yazmaya hiç gerek yoktur. Çünkü ücretsiz internetin avantajları denilince, hemen hemen herkesin aklına aynı şeyler ve en başta da ücretsiz olması geliyor. Eğer paketiniz dahilindeki internet sona erdiyse, veya paket alamadıysanız bedava internet acil şekilde yardıma koşuyor. Bu büyük bir avantaj oluyor. Diğer avantaj ise tamamen ücretsiz olmasıdır.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Yanımda uygulaması, bedava internet sms’leri, bedava internet paketleri, Vodafone kapsama alanı avıyla bedava internet kazanabilirsiniz.

26 yaş altındaysanız, Vodafone mağazalarına göz atarak FreeZone’lu olup hoş geldin hediyesi adı altında 1 ay boyunca geçerli 4 GB hediye sahibi olabilirsiniz.

Bu hediye kampanyası için sizden hiçbir şekilde ek ücret alınmamakla birlikte, internet hediyeniz sahip olduğunuz hat aktif hale geldiğinde sizin bir işlem yapmanıza gerek kalmadan yüklenir. Siz de keyifler kullanırsınız.

Faturalı/Faturasız Herkes Katılabilir mi?

Evet, bedava internet kampanyasına Vodafone kullanıcısı olan, faturalı ve faturasız herkes katılım sağlayabilir. Doyasıya internet keyfi yaşayabilir.

Faturasız hat kullananlar, ayda bir kez olmak şartıyla Pazartesi günleri 30 Tl veya üzeri tutarda yükleme yapmaları durumunda 2 GB hediye otomatik hattınıza tanımlanıyor, hediye sahibi oluyorlar. Üstelik bu kampanyadan da yararlanmak için ayrıyeten bir işlem yapmaya da gerek yok.

Buna benzer durumda da aynı şeyler faturalı hatlar için de geçerlidir. Faturalıda olan kampanyalardan bir tanesi de; fatura bilgilerinizi elektronik posta yoluyla veya sms ile almak istediğinizde, bir hafta boyunca geçerli olacak 2 GB ücretsiz internet kazanacaksınız. Bahsettiğimiz bu kampanyaya katılım sağlamak için cihazınızdan SMSFATURA ya da EHATURA yazıp, 7000’e mesaj atmanız durumunda kolay şekilde katılmış olacaksınız.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu